Маємо ефективно використовувати майно, - Володимир Гірняк під час огляду приміщення дитячого кардіоревматологічного санаторію

13.10.2017
Маємо ефективно використовувати майно, - Володимир Гірняк під час огляду приміщення дитячого кардіоревматологічного санаторію

Задля якнайширшого обговорення напрямків використання у майбутньому вивільненого приміщення дитячого кардіоревматологічного санаторію (м. Львів, вул. Коновальця,116) журналістів запросили оглянути стан приміщень та наповненість пацієнтами цієї медичної установи.

Як повідомив заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, позиція обласної ради по дитячому кардіоревматологічному санаторію полягає в тому, щоб провести максимально широке обговорення із залученням громадськості, взяти до уваги думки всіх сторін і ухвалити рішення.

«Ми провели громадські слухання, де були озвучені різні позиції: продати з аукціону і гроші вкласти в медицину або не продавати і залишити приміщення за галуззю. Я особисто звернувся до громадських активістів, журналістів і запросив їх надавати свої пропозиції. Оскільки не можна допустити того, що через три роки будівля, яка не використовуватиметься, просто завалиться», - наголосив Володимир Гірняк.

IMG_3609

У свою чергу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак заявила про необхідність реорганізації дитячого кардіоревматологічного санаторію. «Для галузі потреби у функціонуванні даного закладу немає, оскільки він не виконує свою функцію», - акцентувала вона. Підтвердженням цього є факт, що в день огляду медичної установи жодного пацієнта там не перебувало.IMG_3682

Варто зауважити, що внаслідок реорганізації усі працівники санаторію будуть переведені в «Охматдит». Разом з тим майно, яке перебуває на балансі кардіоревматологічного санаторію, пропонується виставити на продаж шляхом аукціону. А виручені кошти від продажу даного майна скерують на потреби галузі охорони здоров’я Львівщини. Зокрема, на сучасне реанімаційне відділення у лікарні «Охматдит» та на розробку проекту спорудження сучасного дитячого онкоцентру.

Нагадаємо, у четвер, 12 жовтня, відбувся «круглий стіл» за участі громадськості, представників влади, медичної спільноти, депутатського корпусу  щодо ефективного використання комунального майна та доцільності реорганізації комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію шляхом приєднання його до обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит».