Факультет міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка святкує 25-річчя

13.10.2017
Факультет міжнародних відносин ЛНУ імені Івана Франка святкує 25-річчя

Традиції, що творять майбутнє. Сьогодні факультет міжнародних відносин ЛНУ ім. Івана Франка святкує свої 25-річчя. З цієї нагоди у франковому вузі відбулася урочиста академія. Від імені Львівської обласної ради з ювілеєм викладачів та студентів привітав заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

«25 років для навчального закладу – це дуже мало. Але ваш факультет, ваш Вуз, за 25 років може похвалитися величезними здобутками. У вас повірили з першого разу, повірили в те, що це буде справді потужний факультет. Ключове багатство будь-якого ВУЗУ – це викладачі, а також – студенти», - зазначив Володимир Гірняк. Та додав - за 25 років факультет міжнародних відносин став своєрідною кузнею професіоналів, адже випускниками стали народні депутати, колишні і сьогоднішні міністри, громадські діячі, керівники потужних компаній.

Разом із тим Володимир Гірняк звернувся до викладацького складу факультету із проханням спільно розвивати регіон. «Враховуючи те, що тут зібралась професура, хотів би дати інформацію для роздумів. Я переконався в тому, що ключовою проблемою в нашій державі є навіть не корупція, а непрофесіоналізм і популізм. Тому я закликаю вас, шановна аудиторіє, долучатися до нашої роботи допомагати нам своїми знаннями та досвідом», - сказав Володимир Гірняк.