У Бескидському лісництві відкрився учнівський екологічно-просвітницький центр

12.10.2017
У Бескидському лісництві відкрився учнівський екологічно-просвітницький центр

Сьогодні, 12 жовтня, на території Славського ДЛГП «Галсільліс» урочисто відкрили учнівський лісівничо-екологічний просвітницький центр «Бескиди».

Участь у заходах взяли перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, голова екологічної комісії Юрій  Гудима, керівництво ОКС ЛГП «Галсільліс», представники місцевої влади, мешканці.

«Сьогоднішня подія є дуже важлива, тому що ми бачимо, що лісокористувачі починають дивитися на лісову галузь з іншого боку, - наголосив Андрій Білоус. -  Відкриття такого закладу є також свідченням того, що комунальні лісогосподарські підприємства змінюються. Тут дітки зможуть отримувати перші знання про те, як доглядати, дбати та берегти найбільше природне багатство – ліс. Екологічне просвітництво є нашим  пріоритетом».

Як зазначив генеральний директор ОКС ЛГП «Галсільліс» Володимир Мельник, відкриття такого центру є дуже важливим для галузі, а також для місцевих школярів. «Окрім просвітницьких занять, які проходитимуть у чудовому місці, тут заплановано будівництво ще й тепличного комплексу, згодом павільйону для декоративного садивного матеріалу, облаштування зони відпочинку та закладення дендрарію», - повідомив Володимир Мельник.