Вважаю дуже плідною роботу XI сесії обласної ради, - Олександр Ганущин

10.10.2017
Вважаю дуже плідною роботу XI сесії обласної ради, - Олександр Ганущин

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин під час брифінгу для журналістів розповів про підсумки ІІ пленерного засідання XI сесії, яке відбулося сьогодні, 10 жовтня.

Як наголосив очільник обласного парламенту, депутатський корпус розглянув всі питання порядку денного, навіть такі складні як реорганізація комунальних закладів.

«Безумовно, дуже багатьом болить за долю колективів цих закладів, але все-таки пам’ятаємо для чого вони створені – надавати певні послуги. Коли ми говоримо, що 40 дітей обслуговує 70 працівників, то, очевидно, що це є недопустимі речі», - так Олександр Ганущин прокоментував реорганізацію «Верхньосиньовидненської загальноосвітної школи-інтернат І - ІІ ступенів «Надія» та створення на її базі «Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Надія».

Крім того, за словами голови облради, депутати розглянули фактично половину питання щодо техногенної аварії у Стебнику. «Домовилися, що ми не просто виділяємо кошти, а будемо слухати це питання у повному режимі. Плануємо на позачерговій сесії 24 жовтня за участі власників ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» провести належну дискусію», - поінформував Олександр Ганущин.

IMG_1528

Також під час сьогоднішнього сесійного засідання було внесено низку технічних змін до показників обласного бюджету, які «розчистили дорогу» слуханням за підсумками 9 місяців, котрі відбудуться через кілька тижнів.

Тривалим, але результативним виявилося обговорення проекту рішення «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад області». «Нам потрібно наповнювати скарбничку області в частині бюджету розвитку, оскільки іншого джерела Бюджетний кодекс нам, на жаль, не надає. Усі депутати, які голосували «за», розуміють, що отриманий фінансовий ресурс від приватизації необхідний для ремонту садочків, лікарень, шкіл та інших інфраструктурних об’єктів», - підкреслив Олександр Ганущин, аналізуючи ухвалене рішення.

Беручи до уваги, що з наступного року окремий податок за нафтогазові площі буде надходити до обласного бюджету і до скарбнички місцевої ради, обласний парламент ухвалив рішення про надання спеціальних дозволів на користування надра. «Я тішуся, що у нас є розуміння того, що ми повинні приймати такі рішення. Бодай з огляду на те, що ми тоді демонструємо свою позицію, і без нас у режимі мовчазної згоди Київ його не приймає», - зауважив очільник обласної ради.

«Загалом я вважаю дуже плідною роботу XI сесіїобласної ради. Тепер усі разом будемо готуватися до позачергової сесії, де основним питанням буде – підсумок за результатами 9 місяців», - резюмував Олександр Ганущин.

Наприкінці зустрічі з журналістами голова Львівської обласної ради запросив всіх небайдужих громадян взяти участь у відкритті на Верецькому перевалі Меморіального комплексу полеглим січовикам Карпатської України, яке відбудеться у неділю, 15 жовтня.