Схід і Захід разом: Культурно-мистецький проект «Український Донбас» крокує Луганщиною

07.10.2017
Схід і Захід разом: Культурно-мистецький проект «Український Донбас» крокує Луганщиною

Сьогодні, 7 жовтня, у Рубіжному і Сєвєродонецьку у рамках культурно-мистецького проекту «Український Донбас» виступив львівський балет «Життя». 

Відомий львівський балет підготував проект «Ремінісценції.UA» – десять новел, у яких артисти розкривають маловідомі сторінки історії України, що призвели до нинішньої ситуації.  

Унікальність цього історично-музичного перформенсу, який складається з  хореографії, пластики, музики, пісні, поезії, відео інсталяції у тому, що глядачеві протягом двох годин розповідають 300-літню історію нищення української культурно-наукової еліти, особливо у ХХ столітті. Перформенс складається зі своєрідних персональних історій – про війну, страх, репресії, смерть, але водночас – про віру, життя, кохання, надію, боротьбу за Україну.

Окрім вищеназваних виступів, артисти зробили мистецький подарунок для військовослужбовців однієї з частин, розташованих на Луганщині.

Також має відбутися творча зустріч делегації зі Львова з керівниками обласних закладів культури Луганщини щодо майбутніх кроків співпраці.

«Схід і Захід разом. Співпраця продовжується, - наголошує голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. -  Символічно, що це є перший виступ на новій сцені Луганського театру.Ми повинні триматися разом, показувати нашу єдність - і так, ми переможемо».

Олександр Ганущин також додав, що уже 18 жовтня разом з вчителями своїми місцями праці поміняються і працівники сфери культури.