На комісії з питань майна прозвітували керівники п’ятьох комунальних закладів

05.10.2017
На комісії з питань майна прозвітували керівники п’ятьох комунальних закладів

Сьогодні, 5 жовтня, на засіданні постійної комісії з питань комунального майна та приватизації заслухали керівників комунальних закладів Львівської обласної ради щодо фінансово-господарської діяльності  за 9 місяців 2017 року.

Зокрема, прозвітували очільники Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи, обласного клінічного діагностичного центру, обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, обласного дитячого психоневрологічного диспансеру та  Лікарні відновного лікування №2 «Центр реабілітації і ветеранів ОУН-УПА «Говерла».

Йшлося про те, що обласна рада з метою ефективного управління та економії бюджетних коштів здійснює моніторинг усіх комунальних закладів області. Керівники, звітуючи про свою діяльність, також озвучують пропозиції щодо покращення роботи їх закладу та першочергові потреби. До прикладу,  для Львівського обласного госпіталю інвалідів війни та репресованих ім. Юрія Липи гостро стоїть питання функціонування ліфтів, а для дитячого психоневрологічного диспансеру – встановлення котельні.

Також комісія розглянула низку майнових питань та погоджень.