Львівщина готується до опалювального сезону

28.09.2017
Львівщина готується до опалювального сезону

Підготовка Львівської області до опалювального сезону ведеться у посиленому режимі. Про це йшлося під час засідання Колегії облдержадміністрації у четвер, 28 вересня.

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ОДА, впродовж року в області проводилася заміна котлів, теплових мереж, ремонт покрівель житлового фонду, а також підготовка водопровідних та каналізаційних систем. Застережень щодо вчасного початку опалювального сезону на Львівщині немає, однак є деякі території, яким необхідно завершити необхідні роботи до повноцінного запуску теплопостачання. Загалом на підготовку до опалювального сезону витратили 145,7 млн грн.

Окрім того, йшлося про те, що Львівщина забезпечена газом на період опалювального сезону. У підземних сховищах газу, які розташовані на території Львівської області, знаходиться 69% запасів газу.


Також упродовж зимового періоду заплановано, що відбуватиметься постійний GPS моніторинг техніки, яку задіють до експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування.