Керівники області окреслили вектори двостороннього співробітництва з Послом Південно-Африканської Республіки

28.09.2017
Керівники області окреслили вектори двостороннього співробітництва з Послом Південно-Африканської Республіки

Сьогодні, 28 вересня, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк та перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський обговорили вектори двостороннього співробітництва з Надзвичайним і Повноважним Послом Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіааном Бассоном.

Очільники області розповіли Послу ПАР про комфортний інвестиційний клімат, реалізовані проекти з іноземним капіталом на Львівщині та запевнили його в тому, що Львівщина – це безпечний регіон для інвестування.

«Для нас дуже важливим є налагодження співпраці між бізнесом Львівщини і ПАР. Упевнений, ми побудуємо таку діяльність», - наголосив Володимир Гірняк, подякувавши гостю за відвідини області.

IMG_0875

Відтак, сторони обговорили можливість розміщення на Львівщині виробничих потужностей, обмін досвідом між підприємцями, співпрацю у вугільній промисловості, машинобудуванні, туризмі, ІТ, промисловості, медицині.

Також домовилися про обмін мистецькими колективами, організацію промоційних турів для журналістів.

У свою чергу Крістіаан Бассон запевнив, що його країна має намір співпрацювати з Україною, зокрема Львівщиною так само активно, як з іншими державами світу.

Крім того, сторони обговорили ситуацію на сході країни.

Наприкінці зустрічі Володимир Гірняк та Ростислав Замлинський запросили Крістіаана Бассона та бізнес ПАР відвідати Міжнародний економічний форум, який триватиме 26-27 жовтня у Львові.