Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко відвідала Львівщину

28.09.2017
Перший заступник Голови ВРУ Ірина Геращенко відвідала Львівщину

Учора, 27 вересня, перший заступник Голови Верховної Ради України Ірина Геращенко разом із заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Марією Іоновою відвідали з робочою поїздкою Львівщину. 

В межах візиту вони оглянули Центр Митрополита Андрея Шептицького і Центр для жінок, які опинились у кризовій ситуації, «Горіховий дім» та медичний центр «Інтерсоно», де цього тижня Генадій Фузайлов (м. Бостон, США)  надає консультації дітям, що отримали важкі опікові травми. 

«Цей тиждень у Львові, на волонтерських засадах , разом з командою з 9 лікарів з Сент- Луїсу, Бостону і Мічигану, працює Геннадій Фузайлов, лікар, що спеціалізується на важких дитячих опіках , травмах і щелепно-лицевих операціях. В бостонській клініці, де він практикує, зараз перебуває 8 важких українських дітей, - зазначила Ірина Геращенко. - Кілька років поспіль Геннадій з друзями бере на тиждень відпустку, безкоштовно консультує і оперує в Україні . Цього разу пацієнти отримали 186 консультацій, серед яких є й діти зі східних регіонів, 53 – будуть прооперовані. Вперше операцію провели для  хлопця з АТО» .

Відвідавши Центр Митрополита Шептицького, парламентарі зауважили: «Львів може пишатися гуманітарним центром європейського зразку, який прикрасив би будь-яку європейську столицю. Створений за два роки за кошти благодійників - це унікальний приклад приватних інвестицій в гуманітарну сферу». 

Також Ірина Геращенко та Марія Іонова поспілкувалися із представниками медіа на тему «Чи зможуть миротворці принести мир на Донбас».