184-й Навчальний центр удосконалює підготовку військовослужбовців за допомогою електронних симуляторів бойових машин

26.09.2017
184-й Навчальний центр удосконалює підготовку військовослужбовців за допомогою електронних симуляторів бойових машин

Курсанти 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ навчаються керувати технікою на введених в експлуатацію цього року новітніх електронних тренажерах-симуляторах: БМП-2, БТР-4 та танки Т-64.

Протягом трьох місяців проводилася підготовка інструкторів 184-го Навчального центру, їх навчали методиці викладання та пояснювали принцип роботи тренажерів-симуляторів. Тепер же вже місяць триває навчання курсантів: тренуються механіки-водії, навідники та командири бойових машин. Курсанти навчаються як самостійним діям, так і діям у складі підрозділу.

Завдяки цим тренажерам військовослужбовці можуть навчитися керувати бойовою технікою, при цьому не виїжджаючи на полігон та не витрачаючи боєприпаси, пальне і час.

Тряска, нахил, звуки пострілів та руху – все майже як в реальності. Також інструктор має можливість керувати симуляцією та слідкувати за полем зору і діями кожного з членів екіпажу, що є дуже важливим для якісного навчання.

Варто зауважити, що програма підготовки фахівців бойових машин складається з теоретичної та практичної частини. Після теоретичних занять, які включають в себе лекції та вправи на тренажерах симуляторах, вони повинні виконати практичні вправи з водіння безпосередньо в польових умовах, а це не менше 90 км.

Завдяки використанню електронних тренажерів-симуляторів, навіть вперше опинившись на місці механіка-водія чи навідника, військовослужбовці будуть вже достеменно знати принцип роботи і зможуть у повній мірі використовувати бойовий потенціал транспорту.