У Львові американські хірурги прооперують понад 50 українських дітей з опіковими травмами

26.09.2017
У Львові американські хірурги прооперують понад 50 українських дітей з опіковими травмами

Соціальний проект «Лікарі об’єднуються заради допомоги дітям» вже всьоме збирає кращих спеціалістів, які допомагають маленьким українським пацієнтам побороти наслідки опіків різного ступеню важкості. Упродовж 23 – 30 вересня у Львові,  на базі  клініки Medicover, хірурги та анестезіологи Міжнародної Виїзної клініки Shriners Hospitals for Children (Бостон, США) та українські лікарі, під керівництвом Генадія Фузайлова, проведуть консультативні огляди та оперативні втручання дітям не тільки з Львівщини, а і з Донецька, Миколаєва, Умані, Одеси.

Турбота та бажання допомогти дітям об'єдналидев’ять висококваліфікованих спеціалістів з провідних клінік та університетів США, а також команди кращих спеціалістів Львівщини. Зокрема, серед українських лікарів – фахівці клініки Medicover, опікового центру 8-ї МКЛ м. Львова, МДКЛ м. Львова та ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ», а також група волонтерів – студентів старших курсів ЛМНУ ім Д. Галицького. Вперше в Україні для лікування опікових травм буде використано лазерну установку «UltraPulse CO2 (Lumenis)».

«Перший візит на Львівщину для допомоги дітям ми здійснили ще у 2010 році і щоразу наш проект набирає все більших масштабів, - розповів директор виїзної клініки, доктор Генадій Фузайлов. - Цього року ми вперше прооперуємо кілька дорослих хворих, а також використаємо надсучасний лазер, який дозволяє видаляти шрами без хірургічного втручання».

Цього року у проект запрошено 190 дітей, більша частина з яких вже проходили лікування за цією програмою, але є і нові пацієнти. Загалом ще у неділю, 24 вересня, лікарі оглянули 109 дітей з рубцевими змінами після опіків, з яких відібрано 52 дитини для проведення оперативних втручань.

Операції триватимуть з 25 до 29 вересня включно.