Конкурсна рада Програми мікропроектів розглянула пропозиції до механізму її реалізації

25.09.2017
Конкурсна рада Програми мікропроектів розглянула пропозиції до механізму її реалізації

Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 - 2020 роки сьогодні, 25 вересня, розглянула узагальнені пропозиції до механізму реалізації програми.

За словами співголови Конкурсної ради, заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, 12 вересня працівники апарату облради провели круглий стіл «Обласний конкурс проектів місцевого розвитку: стан та перспективи», за підсумками якого і були зібрані ці пропозиції. «Окрім того, у переліку пропозицій були враховані думки депутатів, громадськості, а також ідеї, отримані через сайт обласної ради», - зауважив він.

«Кожного року програма видозмінюється, оскільки учасники публічних дискусій, депутати, громадськість мають свої пропозиції, доповнення. Не виключенням буде і 2018 рік», - начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків обласної ради Іван Собко.

Після тривалих обговорень і дискусій, члени Конкурсної ради провели голосування по всіх пропозиціях. Пропозиції, які отримали підтримку, опрацюють і введуть у проект нової Програми мікропроектів, а також представлять на засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.