Хто очолить Львівську психіатричну лікарню - кандидати публічно змагатимуться на теледебатах

25.09.2017
Хто очолить Львівську психіатричну лікарню - кандидати публічно змагатимуться на теледебатах

Сьогодні, 25 вересня, на телеканалі «Перший Західний» відбудуться теледебати між кандидатами на заміщення посади головного лікаря комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Участь у теледебатах візьмуть Андрій Голдун, Олександр Губар, Богдан Чечотка.

Коротко про кандидатів: 

Андрій Голдун - вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа» (Львівський державний медичний інститут), повна вища освіта за спеціальністю «Державне управління» (Львівський регіональний інститут державного управління при Президентові України); вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Дерматовенерологія»; вища кваліфікаційна категорія за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»; стаж роботи за лікарською спеціальністю 15 років 7 місяців; стаж роботи за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» 8 років 5 місяців. Працював лікарем у Львівському обласному шкірно-венерологічному диспансері. З 2009 року працює в департаменті охорони здоров’я ЛОДА. 

Олександр Губар - повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа» (Львівський національний медичний університет), пройшов підготовку в клінічній ординатурі за спеціальністю «Психіатрія» (Львівський національний медичний університет), вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Психіатрія»; проходить навчання на факультеті суспільних наук Українського Католицького Університету за спеціальністю «Управління державними закладами та підприємствами, публічне адміністрування»; учасник бойових дій – учасник АТО; стаж роботи за лікарською спеціальністю 10 років 5 місяців; стаж роботи за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» 8 місяців. Працював лікарем, згодом завідувачем відділення кризових станів у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні. На даний час виконує обов’язки головного лікаря КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». 

Богдан Чечотка - повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа» (Івано-Франківська державна медична академія); вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Хірургія»; вища кваліфікаційна категорія за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»; стаж роботи за лікарською спеціальністю 20 років 1 місяць; стаж роботи за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» 10 років 5 місяців. Працював лікарем – хірургом, згодом головним лікарем в Миколаївській центральній районній лікарні. Очолював департамент охорони здоров’я ЛОДА. На даний час директор ТзОВ «Авто Спа Україна». 

Початок: 20:20 год.

Телефон студії: 0 (800) 60 32 64. 

Запрошуємо до перегляду!