«Ігри Нескорених»: учасники зі Львівщини прибули до Торонто

22.09.2017
«Ігри Нескорених»: учасники зі Львівщини прибули до Торонто

Учасники «Ігор Нескорених» зі Львівщини прибули до Торонто для участі в міжнародних змаганнях «Ігри Нескорених-2017» (Invictus Games), які триватимуть тут з 23 до 30 вересня.

П’ятеро воїнів зі Львівщини змагатимуться у складі збірної команди України: члени основного складу Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі Дмитро Афанасьєв. У складі супроводу вирушить до Канади й Сергій Калитюк.

Катерина Михайлова візьме участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту. Дмитро Сидорук змагатиметься в легкій атлетиці та стрільбі з лука. Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявлені у стрільбі з лука.

У IG–2017 будуть представлені збірні команди 17 держав: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна. Загалом понад 550 учасників. 

Довідка:

"Ігри Нескорених" (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених-2017 як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також в АТО на сході України.