Польські фахівці поділилися досвідом ведення лісового господарства – зустріч в ОКС ЛГП «Галсільліс»

21.09.2017
Польські фахівці поділилися досвідом ведення лісового господарства – зустріч в ОКС ЛГП «Галсільліс»

Про обмін досвідом щодо управління у галузі, ведення лісового господарства, охорони та захисту лісу, лісовпорядкування та інвентаризації лісів йшлося під час зустрічі фахівців ОКС ЛГП «Галсільліс» з представниками лісового господарства з Республіки Польщі.

Польський досвід реформування лісової галузі вважається одним із найкращих, тому безпосереднє знайомство з методами ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку та з урахуванням вимог наближеного до природи лісництва є дуже важливим для підприємства та для подальшого розвитку лісової галузі України, оскільки історія лісоуправління і особливості лісорослинних умов Польщі є подібними до умов України.

Учасники польської делегації ознайомилися з особливостями ведення лісового господарства Сокальського та Славського дочірніх лісогосподарських підприємств татехнологічними аспектами вирощування садивного матеріалу в умовах відкритого і закритого ґрунту.

Фахівці ОКС ЛГП «Галсільліс» отримали цінну інформацію від  польських колег щодо структури, чисельності, функцій, джерел фінансування, планування та контролю у лісовому господарстві, технологіями будівництва лісових доріг, організацією екологічної освіти та системи просвітницько-інформаційної роботи, шляхами підвищення рівня довіри громадськості до лісівників. Крім цього, спеціалісти обговорили можливі шляхи подолання негативних явищ, що мають місце у лісовому господарстві України.