Депутати обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету

19.09.2017
Депутати обласної ради внесли зміни до показників обласного бюджету

Відповідно до укладених угод про передачу міжбюджетних трансфертів за пролікованих хворих, а також враховуючи звернення головних розпорядників коштів обласного бюджету про необхідність перерозподілу видатків між загальним і спеціальним фондами обласного бюджету, депутати обласної ради розглянули проект рішення «Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету».

Зокрема, у галузі освіти рішенням сесії передали кошти із загального фонду до спеціального в сумі 15 млн 889,3 тис грн для заміни котлів у Бориславській школі-інтернаті (420 тис грн) та придбання шкільних автобусів (15 млн 469,3 тис грн).

Обсяг видатківна охорону здоров’я зменшили на
9 млн 752,9 тис грн у зв’язку з відміною надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання ангіографічного обладнання. Натомість наступного року планується отримати з держбюджету на цю мету – 23 млн грн.

За рахунок субвенції, що надходитиме з обласного бюджету Тернопільської області за лікування хворих у медичних закладах Львівської області відповідно до укладених угод, збільшили обсяг доходів і видатків загального фонду обласного бюджету на 2017 рік на 500 тис грн: за лікування хворих в обласній клінічній лікарні – 300 тис грн, лікарні відновного лікування «Говерла» – 200 тис грн.

Крім того, відновили видатки лікарні відновного лікування «Говерла» за рахунок зменшення центру екстреної медичної допомоги –
91,3 тис грн і передати їх до бюджету розвитку для здійснення капітальних видатків (на дооблаштування соляної кімнати).

Для проведення капітальних видатків у галузі культури передали із загального фонду до бюджету розвитку обласного бюджету
95 тис грн. Виділені кошти дозволять провести поточний ремонт котельні коледжу ім. Барвінських.

Також сесія підтримала пропозицію департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА щодо передачі коштів із загального фонду до спеціального (бюджету розвитку) всумі  361,5 тис грн для виготовлення проектно-кошторисної документації проектів міжнародно-технічної допомоги.

Своїм рішенням депутати збільшили видатки бюджету розвитку спеціального фонду за рахунок зменшення видатків загального фонду в рамках реалізації обласної Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг у сумі 4 млн 200 тис грн,  Програми з організації та безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях міст, інших населених пунктах Львівської області – 1 млн 500 тис грн.