Схід і захід разом: Луганщина та Львівщина співпрацюватимуть в інформаційній політиці

13.09.2017
Схід і захід разом: Луганщина та Львівщина співпрацюватимуть в інформаційній політиці

Сьогодні, 13 вересня, Львівська обласна рада, Львівська облдержадміністрація та Луганська обласна військово-цивільна адміністрація підписали декларацію у сфері інформаційної інтеграції регіонів та протидії агресивним пропагандистським впливам з боку третьої сторони.

Свої підписи під меморандумом поставили голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз та перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

За словами Олександра Ганущина, підписання документу – це наміри в частині просування спільного проекту антипропаганди на двох телеканалах: львівському «Першому західному» і луганському «Лоті», а також запровадження на офіційних сайтах двох областей рубрик «Новини сходу», «Новини заходу».

У свою чергу Юрій Гарбуз наголосив, що сьогоднішня декларація – це ще одна сходинка до довіри і миру. «Ми зав’язуємо вузол надії і любові на довгі роки», - підсумував він.

IMG_6291

Відтак, сторони задекларували готовність до реалізації спільних проектів та ініціатив в інформаційній галузі, зокрема спільну підготовку проекту «Зшиваємо Україну: медіа за подолання стереотипів», що подається на конкурс проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, у рамках  Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Крім того, відбуватиметься координація комунікативної діяльності місцевих органів державної влади та місцевого самоврядування у сфері організації медійного супроводу спільних проектів, обміну інформаційними повідомленнями, що сприятимуть реалізації державної інформаційної політики, а також оприлюднення відповідних матеріалів на офіційних сайтах.

Також підписанти організовуватимуть телемости, спільні телевізійні проекти щодо суспільно значущих подій, обмін професійним досвідом, прес-тури для журналістів тощо.