Бюджетна комісія перерозподіла кошти між загальним і спеціальними фондами в межах існуючих бюджетних призначень

12.09.2017
Бюджетна комісія перерозподіла кошти між загальним і спеціальними фондами в межах існуючих бюджетних призначень

На засіданні комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку сьогодні, 12 вересня, депутати погодили проект рішення про внесення змін до показників обласного бюджету. Власне, це є технічні зміни, які передбачають перерозподіл коштів між загальним і спеціальними фондами в межах існуючих бюджетних призначень, зокрема 15,4 млн грн для закупівлі 16 шкільних автобусів для школярів області.

Також для ефективного та раціонального використання бюджетних коштів погоджено технічні зміни до низки обласних цільових програм та Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2017 рік.

До прикладу, в межах реалізації обласної програми «Спортивний майданчик» на  2017 – 2021 роки» перерозподілено 600 тис грн на облаштування майданчиків зі штучним покриттям і тренажерним обладнанням, з причини економії коштів за заходом на співфінансування для об'єктів спортивних майданчиків, які фінансуються з державного бюджету. Прийнято рішення звернутись до профільної постійної комісії щодо перерозподілу коштів з об’єктів, які у визначені терміни не виконали робіт із влаштування основи для майданчиків із штучним покриттям.

Крім того, заслухавши інформацію про надзвичайну ситуацію, яка сталась 27 липня в с. Конюшники Мостиського району, члени комісії вирішили звернутись до Львівської облдержадміністрації розглянути можливість фінансування Народного дому, який постраждав від пожежі з резервного фонду в сумі 299 тис грн.