Понад 10 років польсько-білорусько-української співпраці: Олександр Ганущин взяв участь у пленарній дискусії

07.09.2017
Понад 10 років польсько-білорусько-української співпраці: Олександр Ганущин взяв участь у пленарній дискусії

Очільник Львівської обласної ради, голова Правління «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин на запрошення Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014 – 2020 взяв участь у дискусії «Стагнація чи прогрес? Понад 10 років польсько-білорусько-української співпраці на східному кордоні ЄС».

Обговорення відбувається в межах 27 Економічного форуму, що триває цими днями в Криниці (Польща).

Під час дискусії йшлося про успіхи Львівщини у програмі 2007-2013, бачення участі в програмі у діючій фінансовій перспективі, плани бюджетної лінійки в державному бюджеті на співфінансування проектів МТД та необхідність збільшення бюджету, зважаючи на надзвичайно високий рівень зацікавленості у найбільшій сухопутній програмі Європейського Інструменту Сусідства.

До речі, уже в жовтні мають оголосити перші результати конкурсу цієї Програми.

Нагадаємо, що упродовж 5 – 7 вересня в Криниці (Польща) триває 27 Економічний форум, який зібрав майже 4 тисячі гостей із 60 країн – політиків, економістів, господарників, президентів найбільших компаній у світі та журналістів. Львівщину на форумі презентують голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин та народні депутати від нашої області.