Олександр Ганущин бере участь у 27 Економічному форумі в Криниці

06.09.2017
Олександр Ганущин бере участь у 27 Економічному форумі в Криниці

Упродовж 5 – 7 вересня в Криниці (Польща) триває 27 Економічний форум, який зібрав майже 4 тисячі гостей із 60 країн – політиків, економістів, господарників, президентів найбільших компаній у світі та журналістів. Львівщину на форумі презентують голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» Галина Литвин та народні депутати від нашої області.

За словами ініціатора та організатора Економічного форуму Зиґмунта Бердиховського, чимало дискусій торкатимуться теми безпеки, а також незавершеної європейської інтеграції та боротьби з податковими шахрайствами.

Крім того, своїми поглядами на тему актуальної політичної, економічної та суспільної ситуації в світі обміняються очільники урядів і парламентів, міністри і депутати.

Варто додати, що програмою форуму передбачено 6 пленарних сесій, понад 180 панельних дискусій, лекцій, майстер-класів і дебатів. Також учасники форуму стануть свідками національних та регіональних презентацій.