П’ятеро представників Львівщини у складі національної збірної візьмуть участь в Іграх Нескорених-2017

05.09.2017
П’ятеро представників Львівщини у складі національної збірної візьмуть участь в Іграх Нескорених-2017

Упродовж 6 – 20 вересня на водно-веслувальній базі Центрального спортивного клубу Збройних сил України у м. Києві відбудеться завершальний навчально-тренувальний збір національної збірної команди поранених військовиків України. А вже 21 вересня команда вирушить до Торонто (Канада) на цьогорічні міжнародні змагання "Ігри Нескорених" (Invictus Games), які триватимуть з 23 до 30 вересня.

Усього до національної команди увійшли 28 учасників – 15 ветеранів та 13 військовослужбовців Українських Збройних сил. Із них сформували основний склад – 15 осіб та резервний – 13 представників.

У складі збірної команди України будуть представлені й п’ятеро воїнів зі Львівщини: члени основного складу Катерина Михайлова (єдина жінка в команді), Роман Панченко та Дмитро Сидорук; а в резервному складі Дмитро Афанасьєв. У складі супроводу вирушить до Канади й Сергій Калитюк.

Катерина Михайлова візьме участь у змаганнях з пауерліфтингу, стрільби з лука та велоспорту. Дмитро Сидорук змагатиметься в легкій атлетиці та стрільбі з лука. Роман Панченко та Дмитро Афанасьєв заявлені у стрільбі з лука.

До Торонто у складі української делегації вирушать і двоє тренерів армійського спорту Львівщини: Леся Шах (стрільба злука), Володимир Латишевський (пауерліфтинг).

До програми "Ігор Нескорених-2017" увійшло 12 адаптованих видів спорту, зокрема: стрільба з луку, легка атлетика, гольф, волейбол сидячи, пауерліфтинг, велоспорт, плавання, автоспорт, веслування на тренажері, теніс на візку, регбі у візку, баскетбол у візку. Змагання передбачено для чоловіків та для жінок.

У IG–2017 будуть представлені збірні команди 17 держав: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Голландія, Нова Зеландія, Румунія, США, Великобританія та Україна. Загалом понад 550 учасників. 

Довідка:

"Ігри Нескорених" (Invictus Games) – це міжнародні спортивні змагання для військовослужбовців і ветеранів із обмеженими фізичними можливостями, отриманими під час виконання службових обов'язків. Участь у змаганнях беруть команди від країн-членів НАТО, а також стратегічних партнерів Альянсу.

Україна вперше отримала право взяти участь в Іграх нескорених-2017 як союзник НАТО в миротворчих операціях по всьому світу, а також в АТО на сході України.