На програму «Спортивний майданчик» спрямують 21 млн грн

31.08.2017
На програму «Спортивний майданчик» спрямують 21 млн грн

Цього року на встановлення спортивних майданчиків зі штучним покриттям і  майданчиків із тренажерним обладнанням, а також заміну штучного покриття та модернізацію існуючих споруд галузі спорту спрямують 21 млн грн. Цей фінансовий ресурс передбачили у межах обласної програми «Спортивний майданчик».

Відтак, 21 млн грн скерують на встановлення 24 спортивних майданчиків зі штучним покриттям і 65 майданчиків із тренажерним обладнанням, а також на заміну штучного покриття 3 майданчиків.

Нагадаємо, що такий сучасний спортивний майданчик із тренажерним обладнанням нещодавно встановили у селі Наварія Пустомитівського району на території новозбудованої загальноосвітньої школи-гімназії І-ІІІ ступенів, яку відкрили за участі Президента України Петра Порошенка.

Крім того, уперше на Львівщині на умовах співфінансування з державного і обласного бюджетів планують модернізувати 10 спортивних споруд. На цю мету область передбачила – 5 млн грн із вищеназваної загальної суми, ще 16 млн грн надійде з ДФРР, передбачена також участь місцевих бюджетів.

Варто наголосити, що обласна цільова програма «Спортивний майданчик» є розвитковою програмою, а обсяг фінансування її з обласного бюджету щороку зростає. До прикладу, у 2015 році – 900 тис грн (3 спортивних майданчика зі штучним покриттям), у 2016 – 16 млн грн (28 спортивних майданчиків зі штучним покриттям та 40 майданчиків із тренажерним обладнанням).