Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності погодила низку питань

28.08.2017
Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності погодила низку питань

У понеділок, 28 серпня, профільна комісія внесла зміни та доповнення до Регламенту Львівської обласної ради VII скликання.

Відповідний проект рішення підтримала постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної діяльності.

Також члени комісії розглянули та погодили доопрацьований комісією культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та ЗМІ проект рішення “Про застосування революційного прапора ОУН на території Львівської області”. Відповідно до цього рішення затверджено перелік дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби  та вшанування пам’яті їх Героїв, коли рекомендується застосування революційного прапора ОУН на території області. 

«На сьогодні червоно-чорний прапор став символом для здобуття незалежності в новітній історії України, - зауважив голова комісії Андрій Ковч. – Зараз із цим прапором в руках воюють наші бійці на Сході держави. Він став не тільки стягом, з яким йшли в бій вояки ОУН-УПА, а й тепер уже  національно-визвольної боротьби на східних кордонах». 

Комісія, окрім цього, проголосувала за представлення до нагородження  Почесними Грамотами Верховної Ради України М. Дзюдзя, Р. Тація, К. Подільчук, О. Воробйова.