Львівщина відзначає 26-ту річницю Дня Незалежності України

24.08.2017
Львівщина відзначає 26-ту річницю Дня Незалежності України

Сьогодні, 24 серпня, – у День Незалежності України у межах урочистостей керівництво області та громадськість поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві у Львові. Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Цього дня у всіх храмах області тривають молебні «За Україну».

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного до 17:00 год. відбувається день відкритих дверей. Тут демонструють зразки бронетанкової та стрілецької зброї, навчально-матеріальну базу.

А на площі біля пам’ятника Т. Шевченку опівдні фінішував патріотичний велопробіг, який стартував від площі біля пам’ятника Степану Бандері.

IMG_20170824_115302

Крім того, мешканці Львівщини та гості області у центрі Львова стали свідками складання пазлів «Герої», показових боїв лицарів епохи Середньовіччя та виступів із бойового гопака.

А ввечері, з 17:00 до 19:00 год., на площі біля пам'ятника Т. Шевченку Львівська Державна Академічна чоловіча хорова капела «Дударик» виконає Державний Гімн України та Акафіст до Пресвятої Богородиці.

IMG_20170824_121019

Завершуватиме святкування 26-го Дня народження країни масштабне мистецьке дійство. Початок – о 20:00 год. на площі біля будівлі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. Соломії  Крушельницької. Тут відбуватиметься показ мод, концерт, а також багато інших атракцій.