У суспільстві відновлюється довіра до правоохоронних органів, – Володимир Гірняк

23.08.2017
У суспільстві відновлюється довіра до правоохоронних органів, – Володимир Гірняк

Із нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк привітав працівників прокуратури Львівської області.

Звертаючись до присутніх, Володимир Гірняк передав вітання від голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, який у ці дні перебуває на сході країни, та всього депутатського корпусу.

На переконання заступника голови облради, суспільство має активніше вживати слово не «встановлення» незалежності України 26 років тому, а саме «відновлення» незалежності нашої держави.

«Бо нашій державі більше 1,5 тис років, нам є чим гордитися! Ми повинні постійно згадувати про подвиги наших князів і королів. Ми мали державу з VIII – XIII століття, потім втратили її. Далі були Козацька доба, героїчні змагання ХХ століття. І в 1991 році ми – відновили незалежність нашої держави», - нагадав посадовець.

Також заступник голови облради наголосив, що в суспільстві відновлюється довіра до правоохоронних органів, зокрема до прокуратури.

21038111_1494744503938442_1322774445_o

Відтак, за вагомий особистий внесок у реалізацію правової політики та високий професіоналізм у роботі Володимир Гірняк нагородив Грамотою Львівської обласної ради радника юстиції Ігоря Турчина, юриста ІІ класу Романа Скіб’яка, молодшого радника юстиції Андрія Журавкіна.

Окрім цього Володимир Гірняк вручив нагороди Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» молодшому раднику юстиції Наталії Бойко, юристу І класу Віктору Зубрицькому.