У Новому Айдарі, що на Луганщині, встановили дитячий майданчик

23.08.2017
У Новому Айдарі, що на Луганщині, встановили дитячий майданчик

Сьогодні, 23 серпня, в межах візиту делегації від Львівщини у Новому Айдарі Луганської області відкрили сучасний дитячий майданчик, який встановили напередодні.  Майданчик для дозвілля дітей облаштували поблизу загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Участь у заходах взяли перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус, представники місцевої влади, депутати, вчителі, мешканці селища.

«Дуже приємно сьогодні бачити усміхнені обличчя дітей. Заради того, що наші діти були щасливі і вільно майорів наш синьо-жовтий прапор загинуло дуже багато українців з різних регіонів України. Нашим обов’язком є дбати про здоров’я наших дітей.  Таких майданчиків має ставати щороку більше в наших регіонах», - зазначив під час виступу Андрій Білоус.

Опісля школярам вручили підручники та книжки.  

Як відомо, сьогодні, 23 серпня, – у День Державного Прапора України делегація з Львівщини на чолі з головою Львівської обласної ради Олександром Ганущиним взяла участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора у м. Сєвєродонецьк Луганської області.