Розвиток села та підтримку індивідуального сільського житлового будівництва обговорили у Львові

23.08.2017
Розвиток села та підтримку індивідуального сільського житлового будівництва обговорили у Львові

Сьогодні, 23 серпня, у Львові відбулося виїзне розширене засідання Робочої групи з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики та Асоціації «Підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім». Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Звертаючись до учасників засідання, Володимир Гірняк зауважив, що він, часто перебуваючи з робочими поїздками в регіонах, помічає велику різницю між рівнем життя в місті і в селі. «Упевнений, що результати вашої роботи дозволять покращити життя людей у сільській місцевості на території всієї України», - наголосив він.

Варто додати, що на засіданні обговорили досвід участі фондів підтримки індивідуального житлового будівництва на селі в реалізації програм, спрямованих на розвиток сільського господарства та сільської місцевості у Львівській та інших областях. А також проаналізували виконання Плану заходів із реалізації Концепції розвитку сільських територій.

За результатами засідання розробили низку заходів щодо розвитку житлового будівництва на селі та сільського розвитку загалом.

21057605_1691986874157447_801791155_o

Варто зауважити, що участь у «круглому столі» взяли заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Львівської ОДА, органів місцевого самоврядування, об’єднаних територіальних громад, громадських організацій, наукових та освітніх установ.

Довідково:

Робоча група з питань розвитку сільських територій є консультативно-дорадчим органом, який діє з метою створення сприятливих умов для формування та реалізації політики розвитку сільських територій (сільського розвитку).