Львівщина відзначає День Державного Прапора

23.08.2017
Львівщина відзначає День Державного Прапора

Сьогодні, 23 серпня, у Львові на площі перед Львівською обласною радою відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України.

Участь в урочистій церемонії підняття прапора взяли військові разом з маленькою Ангеліною із Сєвєродонецька Луганської області. Також на урочистостях були присутні керівництво області, міста, заступник міністра  аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, громадськість.

«Сьогодні справді особливий день. Український стяг урочисто піднімають в усіх куточках України. Делегація від Львівщини в цей день бере участь у святкуваннях на Луганщині. Я переконаний, що пройде небагато часу, коли наш національний прапор замайорить і на Донеччині, і на Луганщині та в Криму», - зазначив під час виступу заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк.

Опісля для усіх присутніх відбувся святковий концерт та виступи військового оркестру.

Також сьогодні в межах святкувань у парку "На Валах" впродовж дня триватиме благодійна Фотосушка «Моя Незалежність».

На Личакові представники влади та громадськість вшанують пам'ять загиблих Героїв АТО, Героїв, що загинули під час Революції Гідності та борців за волю України на Личаківському кладовищі. 

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, депутати, працівники апарату облради, керівники районів області, волонтери вирушили на схід України.

Численна делегація з Львівщини зустріне державне свято з військовими та місцевими жителями на Луганщині.

Програма перебування передбачає участь в офіційних святкових заходах, відкриття дитячих майданчиків у Новотошівському та Новому Айдарі, встановлення у Новотошківському обеліска на місці загибелі військовослужбовців із Львівщини, відкриття на горі Карачун пам’ятного знаку екіпажу підполковника Андрія Бєлкіна на Мі-8МТ та інше.