В облраді працюють над Програмою поводження з ТПВ на території Львівської області

17.08.2017
В облраді працюють над Програмою поводження з ТПВ на території Львівської області

Найближчим часом на розгляд Львівської обласної ради винесуть Програму поводження з ТПВ на території Львівської області. Концепцію цього документа, який розробляється департаментом розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, обговорили сьогодні, 17 серпня, експерти-екологи під час наради під керівництвом першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса.

Як стало відомо, Програма поводження з ТПВ на території Львівської області буде фіналізована після укладання угод між Львівською ОДА і трьома інвесторами-переможцями про конкретні земельні ділянки під розміщення підприємств із переробки ТПВ. Планується, що підписання цих документів відбудеться протягом місяця.

Під час обговорення Андрій Білоус висловив ідею запропонувати Львівській міській раді та Львівській ОДА підписати меморандум щодо будівництва сміттєпереробного заводу. «Сторони домовляються про те, що той, хто перший пройде увесь шлях аж до початку будівництва заводу, той отримує право законтрактувати сміття. Це дозволить одній із сторін меморандуму гарантувати інвестору достатній об’єм сміття», - пояснив він.

Крім того, за результатами зустрічі Андрій Білоус, беручи до уваги необхідність доопрацювання Програми поводження з ТПВ, скерує лист до департаменту ЖКГ облдержадміністрації з проханням у межах підготовки Стратегії поводження з ТПВ першим її етапом напрацювати об’єднану схему санітарної очистки територій області.

«Далі вимагатимемо узгодити плановані інвестиції з будівництва об’єктів переробки з цією схемою санітарної очистки», - наголосив перший заступник голови облради.

Нагадаємо, що три компанії: ТзОВ «Вейст Менеджмент Системс», ТзОВ «Глассворк технолоджі» та інвестиційно-екологічна компанія «ІЕК» стали переможцями конкурсу визначення інвестора з будівництва сміттєпереробного заводу на території Львівської області.