«Галсільліс»: площі суцільних рубок зменшилися на понад 40%

16.08.2017
«Галсільліс»: площі суцільних рубок зменшилися на понад 40%

Підпорядковані дочірні лісогосподарські підприємства ОКС ЛГП «Галсільліс» проводять невиснажливе лісокористування та поступово переходять від суцільної системи рубок до вибіркової, наближеної до природи.

Так, за І півріччя 2017 року обсяги заготівлі деревини від суцільних рубок зменшилися на 27 210 м3. Відтак, площі суцільних зрубів скоротилися на 91 га або на 42% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Варто зауважити, що найбільший акцент на суцільний спосіб рубання лісівниками «Галсільлісу» робиться під час проведенні рубок головного користування, котрі призначені на основі розрахункової лісосіки, затвердженої Міністерством екології та природних ресурсів України.

Як повідомив генеральний директор «Галсільлісу» Володимир Мельник, лісогосподарські підприємства і в подальшому планують зменшувати обсяги рубок, переходячи від суцільного способу рубання до вибіркового, наближеного до природи, ведення лісового господарства.

 Довідково:

На даний час ОКС ЛГП «Галсільліс» є засновником 18 дочірніх лісогосподарських підприємств. Вони розділені на 44 лісництва. У лісах дочірніх підприємств області виділено 11 об'єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує 5 шкільних лісництв.