Бюджетна комісія заслухала звіти про виконання низки обласних програм

15.08.2017
Бюджетна комісія заслухала звіти про виконання низки обласних програм

Звіти про виконання обласних програм за I півріччя 2017 року в галузях освіти, культури, житлово-комунального господарства, архітектури заслухала сьогодні, 15 серпня, комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Як стало відомо, у межах «Програми розвитку освіти Львівщини на 2017-2020 роки» для потреб навчальних закладів області закупили 42 шкільних автобуси, придбання ще 6 очікуються після підписання відповідних угод.

Також члени комісії обговорили питання підготовки закладів освіти до нового навчального року, звернувши увагу на зволікання в Сокальському і Дрогобицькому районах стосовно надання статусу опорних шкіл місцевим освітнім закладам.

А от результатом розгляду звіту про виконання Програми розвитку культури стало рішення наступного року проведення конкурсів на фінансову підтримку закладів культури вилучити з Програми. Натомість запропонувати Конкурсній раді з реалізації мікропроектів розширити напрями програми мікропроектів місцевого розвитку в частині галузі культури.

Це рішення виникло після аналізу результатів проведених конкурсів на фінансову підтримку закладів культури. Йдеться про нераціональне, на думку комісії, розпорошення коштів від 3 до 10 тис грн на одного переможця, що унеможливлює досягнення якісних результатів реалізації програми.

Окрім того, члени комісії обговорили питання наявності значної кількості об’єктів незавершеного будівництва в області. У підсумку – вирішили звернутися до голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо активізації процесу обліку об’єктів незавершеного будівництва, а також напрацювання чітких, реальних пропозицій для їх скорочення (завершення будівництва, продажу, перепрофілювання тощо).

За низкою програм члени комісії вирішили заслухати профільні департаменти облдержадміністрації за підсумками 9 місяців. А вже після цього визначитися з оцінкою роботи структурних підрозділів ОДА в частині виконання обласних програм.