Комісія з питань освіти зробила ще один крок до створення військового ліцею

11.08.2017
Комісія з питань освіти зробила ще один крок до створення військового ліцею

Сьогодні, 11 серпня, комісія з питань освіти і науки заслухала інформацію про процес створення військового ліцею на базі колишньої загальноосвітньої школи-інтернат у м. Червоноград.

Як повідомив перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус, Міністр оборони України та керівництво Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підтвердили готовність створити на базі колишньої школи-інтернат у м. Червоноград військовий ліцей.

Як ще один крок до появи цього навчального закладу члени комісії підтримали проект рішення облради «Про затвердження акта ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом комунального закладу Львівської обласної ради «Червоноградська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів».

Крім того, перед засіданням чергової сесії комісія розгляне проект рішення облради про передачу приміщень школи-інтернату на баланс Міністерства оборони.

Нагадаємо, що відкрити військовий ліцей планують 1 вересня 2018 року. Тут навчатимуться учні 10-11 класів, які після його закінчення продовжуватимуть навчання в Академії сухопутних військ.

Варто додати, що члени комісії також підтримали проект рішення про реорганізацію Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи-інтернат у цілорічний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку.