Керівництво області зустрілося з членами наглядової ради НСТУ

10.08.2017
Керівництво області зустрілося з членами наглядової ради НСТУ

Принципи роботи суспільного мовлення і їх відмінність від державного обговорили в середу, 9 серпня, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський із членами наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України.

У вступному слові Андрій Білоус зауважив, що Львівщина завжди була локомотивом демократії в країні. «Тому для нас дуже важливо мати можливість формувати інформаційну політику. Бо ми відчуваємо особливу роль Львівської області в забезпеченні демократії в Україні», - наголосив він.

Крім того, Андрій Білоус запропонував налагодити тісну тристоронню співпрацю між обласною радою, Львівською обласною телерадіокомпанією та НСТУ в межах реформи суспільного мовлення.

У свою чергу члени наглядової ради НСТУ розповіли, що місією суспільного мовлення є захист свободи в Україні, надання суспільству достовірної та збалансованої інформації про Україну та світ, налагодження громадського діалогу задля зміцнення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, української мови та культури, особистості та українського народу.