Топ новини

Під час ІІ позачергової сесії обласної ради депутати розглядатимуть програми, спрямовані на соціальний захист населення

04.01.2016
Під час ІІ позачергової сесії обласної ради депутати розглядатимуть програми, спрямовані на соціальний захист населення

Під час другої позачергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 12 січня, депутати розглянуть дві обласні програми соціальної підтримки певних категорій населення.

Зокрема, до затвердження на сесії пропонуватиметься Комплексна програма соціальної підтримки учасників АТО і їх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки. Детальніше ознайомитись із проектом рішення і текстом самої програми, зокрема, й у мультимедійному форматі ви можете тут – «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016 – 2019 роки».

Також на сесії депутати розглянуть зміни до програми соціальної підтримки окремих категорій громадян. Із проектом рішення та мультимедійною візуалізацією запропонованих змін ви можете тут – Про внесення змін до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18.03.2014 № 1008.