«Ту Стань!» 2017: гості фестивалю поринули у Середньовіччя

07.08.2017
«Ту Стань!» 2017: гості фестивалю поринули у Середньовіччя

Лицарські бої, бугурти, стрільби з луків та арбалетів, нічний штурм фортеці, катання на конях, літературні конкурси та ремісничі майстер-класи – свідками цього стали гості ХІІ фестивалю української середньовічної культури «Ту Стань!», який тривав упродовж 4-6 серпня у селі Урич на Сколівщині.

Цьогоріч «Ту Стань!» 2017 запропонувала знавцям та любителям літератури новий виклик – власноруч закласти фундамент для відродження середньовічних поетичних традицій. Так, у межах літературної програми фестивалю присутні відвідали конкурс читців-декламаторів, змагання ораторів, літературні читання, літературну майстерню з написання поеми.

Варто додати, що музична програма була представлена гуртами Torban, TheDoox, LemkoBluegrassBand, Lirwak, ЯгОди та MusicaRadicum. Окрім того,тут  відбувся конкурс вуличних музик. 

Молоді театри зі Львова, Калуша та Полтави продемонстрували свої вистави, а ремісники поділилися своїми талантами під час майстер-класів.

Як зауважували гості свята з України та Європи, середньовічний ярмарок та заповідна природа Сколівських Бескидів доповнила добрі враження від вакацій.