Медична комісія заслухала звіти про виконання обласних програм

03.08.2017
Медична комісія заслухала звіти про виконання обласних програм

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту сьогодні, 3 серпня, заслухала звіти про виконання обласних цільових програм за І півріччя.

Як повідомила директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, по всіх компонентах «Комплексної програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017-2020 роки» відбулися процедури тендерних закупівель на електронному майданчику, підписано угоди та відкрито фінансування.

Слід зауважити, що, за словами Ірини Микичак, найкраще серед інших виконується «Програма забезпечення дітей-інвалідів і дітей з важкими інтоксикаціями медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезінтоксикаційною терапією на 2017 – 2020 роки».

Варто наголосити, що завдяки успішно проведеним електронним торгам у межах «Програми боротьби з онкологічними захворюваннями у Львівській області на 2017-2020 роки» вдалося зекономити майже 3 млн грн. Це дозволить спрямувати зекономлені кошти на придбання необхідного обладнання для діагностики онкозахворювань.

Крім того, комісія заслухала звіти про виконання програм у галузях соціального захисту, спорту і молодіжної політики.