Львівська облрада поділилася з Харківщиною успішними практиками місцевого розвитку

03.08.2017
Львівська облрада поділилася з Харківщиною успішними практиками місцевого розвитку

Про реалізацію обласних програм та проведення конкурсів місцевого розвитку на Львівщині розповіли у середу, 2 серпня, заступник керуючого справами Львівської обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв’язків Іван Собко і заступник начальника цього відділу Олена Гвоздик під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Іван Собко поділився зі своїми харківськими колегами передовим досвідом Львівської обласної ради в розробці і напрацюванні програм, які мають складову розвитку, зокрема «Питна вода», «Спортивний майданчик», «Міжнародного і транскордонного співробітництва», «Підтримки та розвитку агропромислового виробництва», «Мікропроектів місцевого розвитку».

Як стало відомо, аналогом львівської програми «Мікропроектів місцевого розвитку» на Харківщині є конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє». Але він має вужчий спектр напрямів реалізації, ніж на Львівщині. Крім того, відрізняється і сума фінансування: 30 млн грн – Харківська область, 70 млн грн – Львівська область.

Підсумовуючи, Іван Собко зауважив, що на Харківщині є низка цікавих програм, які можна буде запозичити і реалізовувати на Львівщині.

У свою чергу президент Асоціації, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував керівництву Львівської обласної ради за можливість дізнатися про успішні практики місцевого розвитку Львівщини.

Крім того, харків’яни висловили бажання в короткій перспективі відвідати нашу область, щоб подивитися як на практиці реалізуються програми в Львівській області.

Варто зауважити, що Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області об’єднує 96% всіх сільських, селищних, міських та районних рад регіону.

Додамо, що участь у заході взяли керівники Харківської ОДА, представники Антимонопольного комітету України, ГУ Державної фіскальної служби України в Харківській області, АК «Харківобленерго» та ПАТ «Харківгаз».