Дрогобиччина: місцеві ради активно реалізують мікропроекти

28.07.2017
Дрогобиччина: місцеві ради активно реалізують мікропроекти

Працівники апарату Львівської обласної ради продовжують робочі поїздки в райони області на об’єкти, що реалізовуються у 2017 році за рахунок коштів ДФРР, у межах Програми обласного Конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету та інших цільових обласних програм.

Так, у четвер, 27 липня, робоча група відвідала Дрогобицький район, де проінспектувала об’єкти, які перемогли в обласному конкурсі мікропроектів.

Спершу члени групи оглянули хід робіт із реконструкції Народного дому та ремонту школи у селі Ріпчиці. Якщо до Народного дому, який перебуває на стадії завершення, претензій не було, то в школі роботи лише розпочалися...

Наступними об’єктами були спортмайданчик зі штучним покриттям у с.Солонсько, спорудження огорожі кладовища у с. Гаї Нижні та реконструкція ФАПу у Гаях Верхніх. В усіх трьох випадках роботи ще не розпочиналися.

Проте повним ходом триває реконструкція Народного дому в с.Раневичі, завершується тут і встановлення вуличного освітлення.

Найкраще ж виглядав нещодавно завершений об’єкт – утеплений і відремонтований фасад дитсадка «Сонечко» у с.Рихтичі. До речі, наступного року громада планує подавати ще два мікропроекти: на заміну перекриття цього садочка та спорудження сертифікованого дитячого майданчика.

Окрім того, робоча група оглянула незавершене будівництво дитячого будинку сімейного типу у Солонському та школи у Ролеві.

Як зауважив голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак, робоча група отримала багато корисної інформації, яка буде використана комісією під час розподілу коштів обласного бюджету та під час оцінювання мікропректів.

У свою чергу заступник керуючого справами обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку,міжнародної технічної допомоги та зовнішньоекономічних зв'язків Іван Собко наголосив, що на Дрогобиччині реалізація мікропроектів у цілому відбувається добре. «Особливо це помітно там, де замовниками робіт є сільські, селищні, міські ради. Там, де люди спільно з органами місцевого самоврядування реалізовують проект», - розповів він.

Особливе зауваження як замовникам робіт Іван Собко зробив структурним підрозділам Дрогобицької РДА, що опікуються освітою, медициною і культурою. «В установах цих галузей роботи подекуди лише розпочаті, а системний підхід – відсутній. Крім того, через те, що деякі директори шкіл перебувають у відпустках, немає сприяння у виконанні робіт», - резюмував посадовець.