На Львівському родовищі торфу завершився перший етап георозвідувальних пошукових робіт

27.07.2017
На Львівському родовищі торфу завершився перший етап георозвідувальних пошукових робіт

Сьогодні, 27 липня, завершився перший етап георозвідувальних пошукових робіт на Львівському родовищі торфу, які проводило ДП «Українська геологічна компанія». У майбутньому тут планують налагодити видобуток торфу, який у вигляді брикетів буде використовуватися як альтернатива газу для опалення установ бюджетної галузі області.

Як зауважив керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов,  обласний парламент всіляко сприяє розвитку напрямку альтернативної енергетики в регіоні. «Це пов’язано з тим, що альтернативні джерела енергозабезпечення є надзвичайно актуальними сьогодні. Наприклад, торф, енергетична тополя, яка також, до речі, виробляється у Львівській області, – це ті речі, які здатні замінити дороговартісний газ», - наголосив він.

За словами Валентина Харлова, в галузі енергоефективності Львівська обласна рада разом із Львівською ОДА вживають усіх можливих заходів для якісного, вчасного і економічно необхідного результату. «На даний момент всі сили спрямовані на проведення ґрунтовного дослідження родовищ торфу для подальшого його видобутку», - підкреслив керуючий справами облради.  

За інформацією директора КП ЛОР «Львівторф» Олеги Мандриги, прогнозовані запаси торфу на Львівському родовищі складають – 77 млн метрів кубічних. «Усі роботи з геологічного вивчення будуть закінчені до кінця року, після цього «Львівторф» візьметься безпосередньо за видобуток. Крім того, з наступного року плануємо залучати інвестиції на будівництво торфопереробних заводів», - додав він.