На Львівщині троє дітей-сиріт отримали власне житло

26.07.2017
На Львівщині троє дітей-сиріт отримали власне житло

Сьогодні, 26 липня, трьом дітям-сиротам смт Добротвір Кам`янка-Бузького району вручили ключі від трьохкімнатної квартири. Участь в урочистостях взяли голова бюджетної комісії Львівської обласної ради Олег Домчак, заступник голови ОДА Оксана Стоколос-Ворончук, начальник Служби у справах дітей ЛОДА Володимир Лис, представники місцевої влади.

Житло для дітей, які є рідними між собою, придбали завдяки обласній програмі  забезпечення житлом дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки.  На цю мету з обласного бюджету було скеровано 343 тис. грн. та 228 тис грн. – з районного.

Діти перебували на соціальному квартирному обліку на позачергове отримання житла.

«Обласна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування  -  є однією з пріоритетних серед інших  програм соціального спрямування. На цю програму ми передбачили 6 млн 700 тис грн. з обласного бюджету, - повідомив Олег Домчак. – За ці кошти цьогоріч ми плануємо придбати житло для  більше ніж 50 дітей-сиріт  та дітей позбавлених батьківського піклування.  Для цих потреб залучаються також кошти як місцевих бюджетів, так і позабюджетні кошти. За останні два роки в області  документи на власне помешкання отримали більше 100 дітей. Львівщина зберігає перші позиції з придбання житла тим, хто опинився в складних життєвих обставинах, що дозволяє їм жити повноцінним життям, навчатися, працювати вести господарство».

За його словами, Служба у справах дітей Кам`янка-Бузької РДА добре попрацювала на пошуком квартири, в якій передбачені гарні умови для проживання.

Довідково:

У Кам`янка-Бузькому районі на обліку перебуває 76 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Мають житло на праві користування – 60 дітей,  на праві власності – 13, та 3 – не мають власного житла.