Володимир Гірняк зустрівся з координатором регіонального представництва КМЄС Матцом Люнгвальдом

26.07.2017
Володимир Гірняк зустрівся з координатором регіонального представництва КМЄС Матцом Люнгвальдом

Про підсумки першого року роботи регіонального представництва Консультативної місії Європейського Союзу у м. Львові та плани на новий термін йшлося сьогодні, 26 липня, під час зустрічі керівників області з координатором регіонального представництва КМЄС Матцом Люнгвальдом.

Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк привітав Матца Люнгвальда із завершенням першого року його роботи на Львівщині та пролонгацією його місії в нашому регіоні. «Це була добра співпраця, було реалізовано кілька проектів, зокрема у Львові і Самборі. Переконаний, що за наступний період співробітництва ми спільно зможемо зробити багато чого корисного», - наголосив він.

Крім того, говорячи про конструктивну кооперацію між обласною радою та облдержадміністрацією, Володимир Гірняк підкреслив, що обласний парламент готовий надати будь-яку допомогу КМЄС у реалізації проектів.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість проведення психологічних тренінгів та навчань поведінці в професійних кризових ситуаціях для працівників поліції, а також окреслили шляхи підтримки позитивного іміджу Нацполіції в суспільстві.

У свою чергу Матц Люнгвальд виступив із ініціативою створити на Львівщині координаційну раду з питань безпеки, яка б займалася стратегією безпеки регіону. «До складу цього органу могли б увійти керівники області, поліції, прокуратури, патрульної поліції, ДСНС», - запропонував Матц Люнгвальд.

Відтак, перше засідання такої координаційної ради домовилися провести наприкінці серпня.

Також координатор регіонального представництва КМЄС повідомив, що в найближчих планах КМЄС – старт на початку осені проекту з велосипедної поліції.

Керівники області, підсумовуючи результати зустрічі, акцентували на важливості реформування цивільної безпеки відповідно до стандартів ЄС.

Нагадаємо, що Місія надає підтримку державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного врядування та дотримання прав людини.