У І півріччі «Галсільліс» відновив ліси на площі майже 700 га

26.07.2017
У І півріччі «Галсільліс» відновив ліси на площі майже 700 га

Учора, 25 липня, у Жидачівському районі ОКС ЛГП «Галсільліс» провело семінар-нараду, присвячену підсумкам роботи підприємства за І півріччя 2017 року. Участь у заході взяв голова постійної депутатської комісії Львівської обласної ради з питань екології, природних ресурсів та рекреації Юрій Гудима.

У вступному слові Юрій Гудима поінформував присутніх про процес підготовки Програми підтримки розвитку гірських регіонів Львівщини, розрахованої на 5 років. Обговорення цієї програми, за словами депутата, триватиме протягом липня – серпня.

Також голова екологічної комісії запевнив, що депутати Львівської облради в межах своїх повноважень будуть і надалі допомагати підприємству.

Під час свого звіту генеральний директор «Галсільлісу» Володимир Мельник зауважив, що протягом І півріччя лісогосподарські підприємства провели лісовідновлення на площі 695 га. «У процесі лісогосподарської діяльності дочірні підприємства за 6 місяців року заготовили деревини загальною масою 53 тис метрів кубічних», - додав він.

Крім того, як повідомив Володимир Мельник, дочірні підприємства «Галсільлісу» за звітний період сплатили податків та обов`язкових платежів на загальну суму 22 млн грн. А це на 4,4 млн грн більше, ніж за І півріччя минулого року.

Варто додати, що учасники семінару упродовж дня відвідали лісові об`єкти Жидачівського ДЛГП, зокрема оглянули лісові культури цьогорічної посадки, ознайомилися з доглядом за дубовими насадженнями та стали свідками презентації пілотного проекту електронного обліку деревини.

Довідково:

На даний час ОКС ЛГП «Галсільліс» є засновником 18 дочірніх лісогосподарських підприємств. Дочірні підприємства розділені на 44 лісництва. У лісах дочірніх підприємств області виділено 11 об'єктів і територій природно-заповідного фонду. Функціонує 5 шкільних лісництв.