Виконання місцевих бюджетів та Програми соцекономрозвитку - основні питання Колегії ОДА

25.07.2017
Виконання місцевих бюджетів та Програми соцекономрозвитку - основні питання Колегії ОДА

У вівторок, 25 липня, під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації присутні заслухали та обговорили питання виконання Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2017  рік та стан виконання місцевих бюджетів за перше півріччя. 

Як зауважив в. о. голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, постійні  комісії вчасно вивчали та погоджували обласні програми, депутати конструктивно розглядали їх на сесіях. «Тепер важливо ритмічно та системно реалізувати напрацьовані документи. Цьогоріч в області втілюються в життя понад 1200 проектів. Пріоритетно кошти обласного бюджету спрямовуються на об’єкти соціальної інфраструктури та місцевого розвитку. Тішить також  те, що виконуються і навіть перевиконуються місцеві бюджети», - зазначив Володимир Гірняк. 

Під час обговорення вищезгаданих питань заступник голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Іван Собко звернув увагу членів Колегії на низький відсоток, а саме 33%, виконання обласних цільових програм, проблематику у реалізації Програми розвитку культури на 2017 рік, а також значний брак коштів місцевих бюджетів Львівської області на заробітну плату в сумі 395 млн гривень. «Прошу керівництво Львівської облдержадміністрації  особливо наполягати на дотриманні замовниками робіт норм та процедур Закону України про державні закупівлі та вашого доручення щодо економії бюджетних коштів. Повідомляю, що бюджетна комісія опрацьовує інформацію про ефективність використання коштів обласного бюджету, спрямованих на реалізацію проектів та програм, затверджених обласною радою», - наголосив Іван Собко. 

З презентацією Програми соціально-економічного розвитку Львівської області на 2017  рік можна ознайомитися тут. 

Також Володимир Гірняк та очільник ОДА Олег Синютка під час Колегії нагородили відзнаками Кабінету Міністрів України видатних особистостей Львівщини.