На Жовківщині за кошти обласного бюджету реалізується 52 проекти: частина з них вже завершені, на інших - активно тривають роботи

25.07.2017
На Жовківщині за кошти обласного бюджету реалізується 52 проекти: частина з них вже завершені, на інших - активно тривають роботи

Працівники апарату Львівської обласної ради розпочинають робочі поїздки в райони області на об’єкти, що реалізовуються у 2017 році за рахунок коштів ДФРР, в межах Програми обласного Конкурсу мікропроектів місцевого розвитку, бюджету розвитку обласного бюджету та інших цільових обласних програм.

Зокрема, учора, 24 липня,  голова бюджетної комісії Олег Домчак, заступник керуючого справами Іван Собко здійснили виїзд у Жовківський район, де спільно з керівництвом районної ради та адміністрації оглянули об’єкти в м. Рава-Руська, с. Нова-Кам’янка, с. Синьковичі, с. Лавриків, с. Гійче.

Відтак Іван Собко відзначив активність Лавриківського сільського голови та громади в цілому. «У с. Лавриків завершується реконструкція будинку механізатора та лазні під дитячий садок, що фінансується за рахунок коштів ДФРР. Для введення об’єкта в експлуатацію залишається встановити огорожу та закупити обладнання та інвентар», - розповів він.

Крім того, з його слів, за рахунок обласного конкурсу мікропроектів у Лавриківській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводяться роботи із облаштування внутрішніх вбиралень. «Надзвичайно приємний той факт, що дирекція школи відмовилася від власних кабінетів заради того, щоб покращити умови  перебування школярів у навчальному закладі», - зазначив Іван Собко.

Слід додати, що у м. Рава-Руська на реконструкцію ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вдалось залучити і кошти ДФРР, і обласної програми мікропроектів. Проте, за рахунок обласного бюджету вже повністю замінено систему опалення у корпусі А2. 

Натомість роботи, що плануються провести за рахунок державних коштів, ще не розпочато.

В цілому у 2017 році на Жовківщині за рахунок коштів обласного бюджету реалізується 52 проекти на загальну суму близько 17 млн гривень. Більшість з яких, а саме 27 проектів, реалізуються в рамках Програми проведення обласного конкурсу мікропроектів. На сьогодні частина з них вже реалізована. На інших  - активно тривають роботи.

«Варто зазначити, що підрядні організації на всіх проектах, замовниками на яких виступає відділ освіти Жовківської РДА, визначалися за допомогою електронної системи закупівель «ПРОЗОРО», що дало можливість значно зекономити бюджетні кошти», - зазначив Олег Домчак.