Комісія з питань культури підтримала проведення заходів із вшанування пам’яті Івана Мацялка

24.07.2017
Комісія з питань культури підтримала проведення заходів із вшанування пам’яті Івана Мацялка

У п’ятницю, 21 липня, постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації підтримала проект звернення Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови КМУ «Про ефективне використання державних коштів», відповідно до якого припинено ініціювання питань про надання закладам (установам) статусу національного, академічного, дослідницького.

Так, депутати під час чергової сесії обласної ради звернуться до Уряду з проханням внести зміни в пункт 21 додатка до цієї постанови, виклавши його в такій редакції: «Розгляд питань про надання закладам (установам) статусу національного, академічного, дослідницького здійснюється за умови підтвердження власниками (засновниками) відповідного фінансування з місцевих бюджетів».

Крім того, члени комісії, розглянувши питання про підготовку до проведення заходів із вшанування пам’яті народного артиста України, одного із засновників та соліста гурту «Соколи» Івана Мацялка, вирішили звернутися до постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради щодо виділення цього року 30 тис грн для виготовлення та встановлення меморіальної дошки українському естрадному співакові.

Депутати також ініціюють, щоб при формуванні обласного бюджету на 2018 рік, передбачили кошти для проведення в с. Батятичі Кам’нка-Бузького району пісенного фестивалю «Соколина пісня», присвяченого пам’яті Івана Мацялка.