Медична комісія вносить на розгляд сесії 4 питання

20.07.2017
Медична комісія вносить на розгляд сесії 4 питання

Комісія з питань охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту сьогодні, 20 липня, погодила внесення 4 питань на розгляд сесії Львівської обласної ради.

Так, за пропозицією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА депутати обласного парламенту на наступних пленарних засіданнях розглянуть проекти рішень щодо реорганізації двох медичних установ.

Зокрема, КЗ ЛОР «Комунальний дитячий кардіоревматологічний санаторій» шляхом приєднання його до КЗ ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ».

За словами директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірини Микичак, персонал санаторію буде максимально переведений до «ОХМАДИТу».

Також планується реорганізувати КЗ ЛОР «Дитячий туберкульозний санаторій»  шляхом приєднання його до КЗ ЛОР «Львівський обласний протитуберкульозний диспансер».

Дитячий санаторій залишається працювати в тому ж приміщенні, а реорганізують лише адміністрацію, приєднавши цю медичну установу як юридичну особу до протитуберкульозного диспансеру.

Крім того, члени комісії погодили винесення на обговорення сесії питання «Про формування госпітальних округів у Львівській області» і «Про затвердження обласної програми «Покращення надання допомоги хворим на гемофілію у дорослих на 2017-2019 роки».

Вато зазначити, що профільна комісія розглянула також низку питань соціального захисту та спорту.