Комісія з питань ЖКГ заслухала інформацію про стан напрацювання критеріїв визначення вартості перевезення ТПВ

18.07.2017
Комісія з питань ЖКГ заслухала інформацію про стан напрацювання критеріїв визначення вартості перевезення ТПВ

Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики сьогодні, 18 липня, заслухала інформацію профільного департаменту Львівської ОДА щодо стану напрацювання критеріїв визначення вартості перевезення твердих побутових відходів.

Як повідомив голова комісії Богдан Гагалюк, розробку цих критеріїв департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації здійснює відповідно до рішення Львівської облради від 13 липня «Про затвердження Програми заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017 – 2019 роки».

Так, упродовж 15 днів з моменту прийняття вищеназваного рішення департамент має представити свої напрацювання депутатській комісії.

Станом на сьогодні, за словами директора департаменту ЖКГ Львівської ОДА Назарія Романчука, компенсацію вивезення ТПВ з міста Львова планується здійснювати відповідно до тарифів, затверджених Львівською міською радою: до 12,01 грн за 1 км у межах області, за межами Львівщини – до 15 грн за 1 км.

«Наші юристи пропишуть Порядок використання коштів на надання компенсацій, і ми найближчим часом подамо Вам його на затвердження», - підсумував Назарій Романчук.