На Самбірщині фінішували «Ігри нескорених»

16.07.2017
На Самбірщині фінішували «Ігри нескорених»

Упродовж 10 – 16 липня на території спортивно-туристичного оздоровчого табору «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у межах святкування 73-річниці створення у Прикарпатському селі Сприня УГВР тривають молодіжні патріотичні «Ігри нескорених». А сьогодні, 16 липня, тут відбуваються головні урочистості.

У межах заходу представники влади та донька президента УГВР Кирила Осьмака – Наталія Осьмак вручили ройовим команд і десятникам агітподяку «Труханівська Січ».

Крім того, священики відслужили поминальну панахиду, присутні поклали квіти до пам’ятника учасникам великого збору УГВР, а члени команд продемонстрували гостям художні номери.

Додамо, що в «Іграх нескорених» беруть участь понад 200 хлопців та дівчат віком 15-18 років з усіх областей нашої держави, які прибули у Сприню в рамках чергового потягу єднання України «Труханівська Січ».

Нагадаємо, що протягом тижня юнаки змагалися у таких конкуренціях: стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, перегони, гирьовий спорт, армреслінг, відун, повстанська пісня.

Варто зауважити, що один день змагань присвятили сходженню на гору Діл – повстанським історичним маршрутом, де у 1944 році діяла підстаршинська школа УПА.

Важливим елементом Ігор є вивчення історії національно-визвольного руху українського народу в роки другої світової війни – доби УПА, а також сучасної військової справи.