У Червонограді вшанували пам'ять колишнього голови ОДА Петра Олійника

15.07.2017
У Червонограді вшанували пам'ять колишнього голови ОДА Петра Олійника

Сьогодні, 15 липня, відкрили пам’ятну дошку за вагомий внесок у розвиток спорту в м. Червонограді відомому політику, колишньому голові Львівської ОДА Петру Олійнику. Дошку встановили при вході  на стадіон “Шахтар” його імені.

Опісля відбувся матч пам'яті, присвячений 60-річчю від дня народження Петра Олійника, який зіграли  команди ветеранів “Шахтар” (Червоноград ) – “Карпати” (Львів).

Право першого удару на полі мав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

«Петро Олійник був великою людиною, особисто для мене був учителем, який дуже багато доброго зробив для людей. Цей стадіон носить ім’я надзвичайно достойної людини. Вічна пам'ять Учителеві, Керівнику і Товаришу », - зазначив Олекснадр Ганущин.

Довідка:

У 2005-2008 роках Петро Олійник очолював Львівську облдержадміністрацію, також - Львівську обласну організацію партії «Наша України», у 2008 році був радником президента Віктора Ющенка.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня (2007), польським орденом «Кавалерський хрест за заслуги перед Речпосполитою».

До цього пройшов складний трудовий шлях, який почав з учня автослюсаря, гірничого робітника на вугільному підприємстві шахтарського Червонограда. З цим містом був зв`язаний більший відрізок професійного і громадянського становлення Петра Олійника. Після закінчення Дніпропетровського гірничого інституту він очолював шахту та інші відповідальні ділянки вугільного виробництва.

З початком української Незалежності став заступником голови виконкому Червоноградської Ради народних депутатів, а згодом був обраний мером міста. На цій посаді багато зробив для його впорядкування, відведення підрунтових вод, підвищення зайнятості земляків, за що ті обрали його до Верховної ради України четвертого скликання.

Помер Петро Олійник 10 лютого 2011 року в одній із клінік у Відні (Австрія) на 54 році життя після важкої хвороби. Похований на Личаківському цвинтарі.