Уряд виділив 50 млн грн для вирішення питання утилізації сміття

12.07.2017
Уряд виділив 50 млн грн для вирішення питання утилізації сміття

Кабінет Міністрів України, як і обіцяв, виділив 50 млн грн Львівській обласній державній адміністрації, яка взяла на себе вирішення питання утилізації твердих побутових відходів у місті Львів. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.


Він нагадав, що проблема сміття не один раз обговорювалася на загальнодержавному рівні, і Уряд не раз пропонував різні рішення. Втім питання, яке знаходиться у виключній компетенції міської влади Львова і на розв’язання якого у міської влади є всі ресурси за рахунок децентралізації, так і не було врегульоване. Наразі ним опікується Львівська обласна влада.


"Ми виділяємо обласній державній адміністрації, як і було обіцяно, 50 млн грн. Я обіцяв, говорив львів'янам, що ми вас не залишимо, - наголосив Володимир Гройсман. - Там, де потрібно, щоб держава допомогла, ми завжди допоможемо. Думаю, що і ці кошти, і безпосереднє втручання Львівської обладміністрації у вирішення питання дасть можливість навести у місті Львів порядок. Я би дуже хотів, щоби львів'яни ходили по чистих вулицях, а всі сміттєві контейнери і майданчики були вичищені»